פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט
החזון הגדול לחגים PDF הדפס דואל
נכתב על ידי Administrator   
Monday, 21 December 2009
  התובנה/חזון הכירופרקטית . הגדולה... והחגים

מה דעתכם על קצת אמת/תובנה מעשית לגבי החגים, ואיך שהיא נוגעת לכירופרקטיקה ולתובנה הגדולה של הכירופרקטיקה ומרכז הזה, ואיך אתם יכולים לעשות ולגרום להבדל?

אני חושב ששני החגים האלו
חנוכה וקריסמס, די משלימים אחד את השני. לא, אני לא מתכוון ל-איך שאנשים אומרים :ישו מציל, אבל משה מוביל". אני מתכוון לסיפור האמיתי, המסרים האמיתיים של החגים האלו, ועל איך שאלו קשורים לכירופרקטיקה ולמרכז שלנו, ויותר מזה, באופן מיוחד לתובנה הגדולה של כירופרקטיקה. אהה??? מעולם לא שמעתם על התובנה הגדולה? או ששמעתם, אבל לא אף פעם לא ממש הבנתם מה זה באמת? ובכן, אם אתם חושבים שכירופרקטיקה היא קנאקים בשידרה, שנותנים מעט הרגעת כאב ותחושה משוחררת של כאב גב פשוט, לא תצליחו להבין את  הרעיון. מתרכזת במערכת העצבים, במערכת השלטת, שמנהלת, מפקחת ומתאמת (קואורדינציה) את כל תפקודי הגוף. אנחנו מבינים שאם קיימת הפרעה לתקשורת העיצבית, שמפעילה את הכל, ייגרם חוסר תפקוד מלא (התפקוד יהיה פחות מ-100%). בהמשך יהיו תפקוד לא תקין, תפקוד משובש, סימפטומים ומחלה. אנשים, שאינם מודעים לתובנה החיונית (ויטאליסטית) של כירופרקטיקה, מייחסים (מאשימים) את בעיות הבריאות שלהם ב-גנים רעים, מזל רע (נאחס), דברים שקורים מסביב, וכו'. אלו הם גישה/ערכים של ימי הביניים, "מבחוץ פנימה", גישה שפג תוקפה/זמנה. האמת היא שבריאות מגיעה ויכולה להגיע רק מבפנים החוצה ומלמעלה למטה. כיוונונים כירופרקטיים מוציאים הפרעות, בצורת תת תזוזות עיצביות (חולייתיות), ומאפשרים לגוף להחלים ולהירפא, כולל להתמודד עם מצבים ומחלות מקלות ועד מסכנות חיים. אבל זה רק מגרד את הבסיס של התרומה הכירופרקטית.

ד"ר ב.ג'. פאלמר, "מפתח הכירופרקטיקה" (בנו של 'מגלה הכירופרקטיקה' ד"ר ד.ד. פאלמר), כתב ש: "כירופרקטיקה מטפלת בחלק הנסתר של הנשמה". מה המשמעות של זה? ד"ר ג'ו פלישיה, המנטור הכירופרקטי שלי, דיבר על אנשים שמקבלים כיוונונים, משמרי בריאות, תפקוד וחיים, שמאפשר להם לבטא ולממש טוב יותר את הפוטנציאל והיכולות הפנימיות (גנטיות) שלהם. הוא מדגיש שזה חשוב במיוחד לילדים, משתי סיבות. קודם כל, הם עברו באופן כללי את תת התזוזה הקשה ביותר ביומם הראשון, מהתהליך המאוד טראומתי (חבלתי) של תהליך הלידה המודרני, שמגביל ומקשה עליהם את ההסתגלות כבר מההתחלה. שנית, מכיוון שהם גדלים ומתפתחים כל כך מהר, אל תוך עולם שמשתנה בקצב כל כך מהיר, אכך ששיחרור ההפרעות של ביטוי היכולות (פוטנציאל) הגנטיות (פנימיות) שלהם בשלבים מוקדמים, ישפר מאוד את העתיד שלהם. תחת טיפול והשגחה כירופרקטיים, הם יהיו אנשים טובים ומוצלחים יותר.

 

דר. פלישיה מבקש שאיתנו לשקול איך יהיו הילדים שלנו, איך הם יגדלו, מהיום הראשון, ללא תת תזוזות. מה אם כל אחת ואחד במשפחה היו חופשיים מתת-תזוזות? איך זה ישפיע על התפקוד והיחסים במשפחה, ועל היחסים שלהם עם אחרים? מה יקרה, אם משפחות רבות בקהילה מסויימת, יכווננו? איך תהיה ותתפקד הקהילה הזו? מה יקרה אם יהיו הרבה קהילות כאלו בארץ? ואם היו הרבה מדינות כאלו בעולם? זה

החזון הגדול (התובנה הגדולה) של כירופרקטיקה. זה יכול אפילו להביא לשלום ורצון טוב לכולם, אהה....? המסר של קריסמס?

אהה, ויש גם את הצד השני... הצד של חנוכה. אתם אולי לא זוכרים את הסיפור של חנוכה, אז הנה הסיפור. לפני זמן רב, יוון העתיקה, פלשה לישראל. הם רצו שהיהודים ישנו את מינהגיהם, בגדיהם וילבשו בגדים יווניים, ייחיו לפי מנהגי יוון וישתחוו לאלי יוון.

כרגיל בהיסטוריה האנושית, מרבית האנשים/הישראלים הסכימו, והלכו בדרך הקלה. אבל הייתה משפחה אחת, משפחת המכבים, שסירבו. הם נשארו נאמנים לעקרונות ולאמונה שלהם באלו_ים. הם החלו להתנגד בכוח... וכנגד כל הסיכויים, המכבים ניצחו. והם קידשו מחדש את המקדש. אבל לחרדתם במקדש נשאר רק פך שמן אחד, שהספיק להארת המקדש רק לילה אחד. נס חנוכה קרה, כשאותו פך שמן הספיק, להערת הנרות במשך 8 לילות. לכן, מכנים את חג החנוכה 'חג האורות'.

 

אז מה המשמעות של זה, עבורנו, עכשיו, בקשר לכירופרקטיקה? הח.ת.-ר-ם (תסבוכת חברות התרופות רפואה ממשלה), רוצים שנקבל את המנהגים שלהם, ושנשתחווה לנחש הרפואי, ולמנהל המזון והתרופות (FDA) ולמרכז לפיקוח על מחלות (CDC), ביטוח לאומי, קופות חולים ולכל מנהל רפואי שייצר 'איחוד הטיפול במחלות' (זה לא טיפול בריאות) הזה עם הממשלה. בפרובינציה של אונטאריו (קנדה) אסור לכירופרקטורים להזכיר איזושהי ביקורת, או שאלות לגבי חיסונים. האם תהיה לכם בכלל, בחירה לגבי חיסונים, או בדיקות/ניסויים של תרופות/סמים שנותנים לכם/לציבור, בגלל שהממשלה החליטה ש"זה לטובתכם"?

 

רק לפני מספר שבועות/חודשים, כולנו ראינו את זה בעצמינו איך שהפחידו ויצרו היסטריה ציבורית מפני 'שפעת החזירים' 1N1H, שהכריזו עליה כמגיפה עולמית, והממשלה שילמה מיליוני דולרים (מהמיסים שאתם ואני משלמים) לחברות התרופות, על מנת שרק נהיה בתור לקבל את החיסונים למגיפה העולמית, שלא קרתה... חברות תרופות-רפואה-ממשלה ח.ת.-ר-ם שאומרים לכם, מה טוב או רע עבורכם.

 

לפעמים, מגיע הזמן להילחם, אתם יהודה המכבי, ואלו החיים שלכם. קל לחכות ולא לעשות דבר לחיזוק הבריאות, התפקוד ומערכת העצבים... ולהתעורר עם זוועת השעון המעורר של המחלה... אחרי שחוסלו הרזרבות של הגוף, ואבוי... לאן נעלמו החיים הטובים שהיו ל...? למה פתאום יש רק סבל... חוסר תפקוד... ולאן הלכו כל היכולות הפנימיות שתמיד ידענו שיש ל...?

כולנו פוגשים הרבה אנשים, מכל דרכי החיים, עם כל מיני בעיות בריאות. רבים חושבים ש
"אין מה לעשות", "אף אחד לא יכול לעזור..." ו/או ש"אנחנו פשוט צריכים ללמוד לחיות עם זה".

אז למה בכלל הם הולכים לכל המומחים, ומסכימים לעבור את כל הבדיקות והניסויים חסרי המשמעות האלו, ואז לוקחים תרופות/סמים מסוכנים כל החיים? זה לא מדע. זה בסך הכל טקס. אלו אנשים טובים שאתם מכירים, עם יכולות והישגים בתחומים אחרים, שנעלמים דום בפני הטקסים האלו, ואמונות הכת הזאת.

 

אני מבקש שתחשבו, בתקופת החגים הזו, ואחריה... חישבו בדרך חדשה, ואז לתקשר בדרך חדשה, שתעשה את השינוי/ /הבדל. חישבו במושגים של התובנה הגדולה של כירופרקטיקה. מה מפסידים אותם אנשים חולים עם תת תזוזות? כמה רעים הביצועים שלהם בעבודה? היחסים שלהם עם אחרים? כמה הם נהנים?!?? כמה הם יכולים לתרום לקהילה? למדינה? לעולם??? מה יהיו מצבם ותרומתם בעוד שנה? בעוד חמש שנים? בעוד 10 שנים??? בעוד 20 שנים??? כמה יותר טוב יהיו כל אלו, אם הם רק יקבלו כיוונון? חישבו על ההשפעה/התרומה המאסיבית שתהייה לזה לקהילה!... למדינה!... לעולם!!! אם אפילו רק אדם אחד ייצטרף ויהיה חבר מרכז כירופרקטי. אז תדעו מה לומר, ואיך לדאוג להביא אותה או אותו לבדיקה שידרתית.

 

מנקודת המבט של חנוכה, תבינו שמאלצים/מכריחים אותם להמשיך במנהגי הטקס של הרפואה. אתם תצטרכו את חרב האמת. אם תצליחו, הם יוכלו לטהר את המקדש (הגוף והחיים) שלהם. לבטח, שהמנורה והאור שהם יפיצו יהיו מאירים וחזקים יותר, וימשיכו להאיר זמן ארוך יותר.

 

ברוח הדברים האלו, אני מציע לחברי המרכז, להחזיר את קופון הקסם האדום (כמו הריבה בסופגנייה). מה הקסם? האימון הראשון במשרד שלנו... היסטוריה בריאותית, בדיקה, בדיקה שידרתית ודיווח ממצאים, שעולים 390 ₪. שימו את קופון הקסם האדום בסופגנייה של מישהו/י, והם יקבלו את כל אלו בחינם (0.00 ₪). הם רק צריכים (1) כוונה אמיתית (טהורה) לבריאות ו-(2) להגיע עם הקופון הזה (העתק הדפסה של הגיליון הזה) לבדיקה [אחרי תיאום מראש בטלפון: 1800-39-40-40] עד יום חמישי, 7 לינואר 2010. זה לא יעלה לכם דבר, וזה יחסוך להם 390 ₪. איזו עסקה נהדרת!

 

עבור הקוראים שאינם חברי מרכז, ושאינם מכירים אף חברי מרכז, אני אתן את אותה הצעה מטורפת (חיסכון של 390 ₪) לשבע (7) האנשים הראשונים שיתקשרו אלי ב-1800-39-40-40.

 

אבל מה "אלו זמנים משוגעים בחנוכה, אין לי זמן ל..." ...ובכן, זה גם שיגעון טוב לחסוך 390 ₪, להתחיל בדרך חדשה וטובה יותר לבריאות! לכל השנה! לכל החיים! לכל המשפחה!

 

מאחל לכולכם ולכל העם חנוכה שמח ושנה וחיים טובים חופשיים מתת תזוזות!

עידכון אחרון ( Monday, 21 December 2009 )
 
< קודם   הבא >
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746