פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט
מהו גזע המוח ומה הוא עושה? PDF הדפס דואל
נכתב על ידי דר רונן מנדי   
Wednesday, 24 December 2008

  ?מהו גזע המוח ומה הוא עושה
גזע המוח (באדום)יורד למטה מהמוח וממשיך בתוך השידרה הצווארית. 
אולי שמעתם על גזע המוח,אבל מה ידוע לכם על תפקודיו?על מה הוא אחראי?מה חשיבותו לגוף
גזע המוח מקשר בין חלקו התחתון של המוח לחוט השידרה שלכם;הוא מעביר הודעות וקריאות מצב מהעצבים למוח ומעביר הוראות פעולה ותגובה מהמוח,דרך העצבים בחזרה לחלקי גופכם.גזע המוח מורכב גם ממספר מבנים, ששולטים על חלק מתפקודי הגוף החשובים ביותר ששומרים על החיים –הנשימה,קצב הלב ולחץ הדם.
גזע המוח גם מתאם את תנועת העיניים,תנועת הלסת,הלשון והלוע;על הבעות הפנים,התחושה והתנועה של הצוואר והראש;גזע המוח עושה את כל אלו,על ידי עצבי הגולגולת (קראניאליים) שעוברים דרכו.למעשה כל התקשורת בין המוח לחוט השידרה,נעשית ועוברת בגזע המוח.דבר שמסביר ומדגיש את החשיבות שלו!
כל פגיעה בגזע המוח עלולה להיות הרסנית/קטלנית.פגיעות קשות יותר יכולות לגרום לתרדמת (קומה) מתמשכת,או למה שנקרא "מצב חיי צמח".
אולי אתם מכירים שנפגע משבץ בגזע המוח.תלוי בחומרת השבץ;הוא עלול להיות קטלני,עקב התפקודים הקריטיים שגזע המוח אחראי עליהם;כמו ראייה,דיבור,תנועת גוף ותחושת כאב.
כירופרקטורים מיומנים באיתור ותיקון הפרעות עיצביות בשידרה צווארית עליונה,שעלולה לפגוע/להפריע לתקשורת העיצבית בין חוט השידרה וגזע המוח.שתי החוליות העליונות בראש השידרה הצווארית [אטלס ו-אקסיס (ציר)] מכילות ומגנות על חלקו התחתון של גזע המוח,שמעביר ומתאם את כל התקשורת בין המוח והגוף.קריטי לכן, לשמור על האזור הזה חופשי מכל הפרעה עיצבית.
אנא הקפידו להגיע לכיוונון כירופרקטי סדיר,כך שנוכל להבטיח שהאזור הזה מכוונן כהלכה,על מנת לאפשר לגופכם האופן מיטבי (אופטימאלי).

עידכון אחרון ( Wednesday, 24 December 2008 )
 
< קודם   הבא >
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746