עמוד הבית arrow כתבות בנושא כירופרקטיקה arrow כירופרקטיקה עוזרת לשיקום ולהחלמה של נהג מרוצי מכוניות
פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט
כירופרקטיקה עוזרת לשיקום ולהחלמה של נהג מרוצי מכוניות PDF הדפס דואל
נכתב על ידי ד"ר רונן מנדי, כירופרקט   
Thursday, 24 July 2008

כירופרקטיקה עוזרת  לשיקום ולהחלמה של נהג מרוצי מכוניות

לאחר התרסקות במהירות של 512 קמ"ש

כתבה שהופיעה בחדשות טרופיקס ב-16 למאי, 2008, דיווחה על השיקום וההחלמה של נהג המרוצים הבכיר - טוני שומאכר לאחר התרסקות מזעזעת ב-512 קמ"ש.  הכתבה הדגישה את הצילום של התאונה של מר שומאכר, בתוכנית תגליות הבריאות (Discovery Health), והראתה שא השיקום והחזרה שלו להובלה ושליטה בענף הספורט של מרוצי המכוניות.

המקרה דווח ב-7 לאוקטובר,2000 – טוני שומאכר עבר תאונה כמעט קטלנית במהירות של יותר מ-480 קמ"ש, כשהתחרה במרוץ בממפיס, טנסי. הפגיעות שלו כללו 7 שברים ברגלו השמאלית, 6 אצבעות שיצאו ממקומן, והוא סבל זעזוע מוח חמור. אחרי הניתוח, טוני התעורר עם כבר קבוע תמידי. הוא סבל מכאבי ראש מתישים ומסחרחורות חמורות. הוא היה מוגבל מאוד והקריירה שלו, עמדה בסימן שאלה גדול. הרופאים התרופתיים שלו, לא יכלו למצוא את הגורם לכאבים ולבעיות מהם סבל.

לבסוף, חבר של מר שומאכר הציע לו שילך לראות כירופרקט. אחרי בדיקה יסודית וניתוח מדויק של צילומי הרנטגן – טוני עבר את הכיוונון הכירופרקטי הראשון שלו, והתחיל בדרך להחלמה והחזרה לקריירה שלו במרוץ מכוניות. חודש אחרי שהגבס הוסר מרגלו, טוני חזר להתחרות במרוצי מכוניות.

הווידיאו (שאפשר לצפות בו ב-YouTube ב-http://www.youtube.com/watch?v=OTGV_1cD2JM) מראה את התאונה הנוראית ואת הפגיעה האנושה שהוא סבל במרוץ המכוניות. הווידיאו ממשיך להראות את הביקור שלו אצל הכירופרקט ואת ההחלמה המלאה שלו. מילותיו של טוני מסכמות את ההחלמה שלו עם כירופרקטיקה: "זה היה מדהים. זה אחד מהמקרים האלו, שבהם התיישבתי, והכול נאלם, אין כאב, הצבע חזר לי לפנים וחשבתי לעצמי: זה ממש קסם!"

עידכון אחרון ( Thursday, 24 July 2008 )
 
< קודם
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746