פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט

PDF הדפס דואל
נכתב על ידי ד"ר רונן מנדי, כירופרקט   
Thursday, 10 July 2008

מהו הטיפול הכירופרקטי?

כיוון התנועתיות הביומכנית ושיפור התפקוד של מערכת העצבים מתחיל בהיסטוריה של המקרה. זו, נותנת לדוקטור רקע על בריאותך, כמו ניתוחים שעברת, תאונות, איך ומתי התחילה הבעיה שלך ופרטים נוספים שמשפיעים וקשורים למצב בריאותך הנוכחי.

מהו הטיפול הכירופרקטי?


 
אחרי סקירה של ההיסטוריה הרפואית ובירור הפרטים הספציפיים למקרה שלך, הדוקטור יערוך לך בדיקה יסודית אורטופדית, נוירולוגית וכירופרקטית. יילקחו צילומי רנטגן של עמוד השדרה או אזורים אחרים בהתאם לצורך, לחשוף בעיות מבניות ותפקודיות הקשורות לעמוד השדרה. בדיקות אלו תעזורנה לגלות אזורים עם ליקויים תפקודיים בעמוד השדרה שגורמים לפגיעה בתפקוד העצבי.
יוסברו לך ממצאי הבדיקה ותוצע תוכנית של כיונונים כירופרקטיים בהתאם לממצאים. ייערך מעקב תקופתי של השיפור, על ידי בדיקות ההתקדמות ודיווח הממצאים לך אחריהן.
 
מכיוון שפירוש המילה דוקטור בלטינית, הוא מורה, בלי קשר לגישה הקלינית הספציפית של הדוקטור, הוא תמיד ישמח לענות על שאלותיך ולהסביר את הטיפול על מנת שתהיה/י מעורב/ת ככל היותר בתהליך ההחלמה.
 

מהם הלימודים וההסמכה של הדוקטור הכירופרקט?


הדוקטורים הכירופרקטים עוברים כיום מסלול לימודים מקיף.
מדעי הרפואה הכירופרקטית, דורשים תשומת לב רבה לאנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, נוירולוגיה, ביו מכניקה, צילומי רנטגן, סריקה טומוגרפית ממוחשבת והדמיה מגנטית, טכניקות כיונון של עמוד השדרה ומפרקים אחרים ונושאים נוספים רלוונטיים. מסלול הלימודים הקפדני הזה, מכין את הדוקטורים הכירופרקטים לאתר ולאבחן את תסמונת תת התזוזה השדרתית ועוזר לתקן את הפגיעה בתפקוד העצבי בהתאם.

 על מנת לקבל את תואר הדוקטורט בכירופרקטיקה, על כל מועמד לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה הקפדניים, רק אז הם יכולים להגיש בקשה למבחנים ממשלתיים או מקצועיים קשים עוד יותר, להצליח גם בהם ורק אז ניתנת להם ההסמכה ואבחן ולטפל בחולים.
מסלול הלימודים הכירופרקטיים, אינו מסתיים לעולם. מרבית הרופאים ממשיכים בלימודי פוסט דוקטורט מדי שנה על מנת לשמור בתוקף את הרשיון שלהם ולהיות מעודכנים במחקרים מדעיים עדכניים.

עידכון אחרון ( Monday, 14 February 2011 )
 
< קודם
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746