פרסום כירופרקט
BACKLIFE
BACKLIFE
BACKLIFE 
מדרסים מותאמים אישית
מדרסים אורטופדיים
טיפול רייקי
טיפול רייקי
כיסא ברכיים
כסא בירכיים
agel flx
agel flx
האגודה הישראלית ל כירופרקטיקה
פרסום באתר כירופרקט

PDF הדפס דואל
נכתב על ידי דר. רונן מנדי, כירופרקט   
Wednesday, 09 July 2008

הסטוריה כירופרקטית


בעידן המידע, הייתם מצפים
שלחות יסודות הכירופרקטיקה יהיו מוכרים למרבית האנשים.
לרוע המזל, זה לא המצב. בתחילת המאה ה-20 (1900) כירופרקטיקה לא הייתה מוכרת מחוץ למקום הולדתה בדבנפורט, אייווה, ארצות הברית. אבל אחרי הקמת בית הספר הראשון ומספר ריפויי קסם לכאורה, שמה התפרסם.
כל מטרת הכירופרקטיקה הוא לתקן תת תזוזות חולייתיות (תת"ח), (חוסר איזונים בשדרה) שמפריעים לתפקוד מערכת העצבים ופוגעים ביכולות הפנימיות של הגוף להפעיל ולרפא את עצמו בכל הרמות.
כשכירופרקט מתקן תת תזוזה, כל מרכיבי החיים של האדם (המטופל) משתפרים. כל איבר, רקמה ותא מתפקדים טוב יותר. כל האספקטים והביצועים ומיצוי היכולות הפנימיות המולדות (הפוטנציאל) משתפרים.

.
בשנים המוקדמות ההן אנשים שהיו בטיפול כירופרקטי, חיו חיים בריאים, תורמים וארוכים יותר. אבל, מה שהרשים את האנשים היו מקרי ריפוי הניסים: אנשים עם מחלות סופניות שחזרו לתפקד, או אנשים עם חוליים כרוניים שטופלו רפואית ללא הועיל, אבל השתפרו או שאף נרפאו לחלוטין עם כירופרקטיקה.
 
אם כל המקרים האלו באמת קרו, והאם הריפוי היה באמת תוצאה ישירה של הכירופרקטיקה, אנחנו לא באמת יודעים. אם הם קרו, הם לא קרו מכיוון שהכירופרקטורים ריפאו את האנשים האלו, אלא מכיוון שיש לגוף יכולת מדהימה לרפא את עצמו, והוא עושה את זה טוב יותר, כשאין לו הפרעות (תת תזוזות) במערכת העצבים.
כתוצאה ממקרי הריפוי האלו, יותר נשים וגברים הלכו לבתי ספר לכירופרקטיקה, רבים מביניהם היו אנשים שחוו ריפויים מדהימים בעצמם ובגופם, וזה מה שגרם להם לדחף האדיר להיות כירופרקטורים.
 
 
 
בזכות ההתלהבות שלהם והסיפור אישי של כל אחת ואחד מהם, יצא שם לכירופרקטיקה בשנות ה-20 וה-30 של המאה ה-20 כמרפאת-כול. משמע אנשים חשבו שכירופרקטורים יכולים לרפא את כל המחלות.
אמנם דבר זה רחוק מאוד מהמטרה האמיתית של כירופרקטיקה, לא קשה להבין איך יכלה להתפתח התפישה הלא מדוייקת הזו.
לא צריך לומר שהרופאים התרופתיים לא אהבו את זה (בלשון המעטה). כירופרקטורים רבים, בעיקר אלו שלא הגיעו לכירופרקטיקה בעקבות ניסיון אישי, החלישו והרגיעו את המסרים שהם העבירו.
בתגובה להאשמות של היותם שרלטנים ורמאים, הם בחרו לקדם את הטיפול הכירופרקטי רק עבור אותו סוג של בעיות שהראו תוצאות דרמטיות, שממסד הרפואה התרופתית לא יכול היה להתווכח נגדם, במיוחד שלסוג הבעיות הזה ממסד הרפואה התרופתית היה חסר אונים בטיפול. בעיות אלו היו בעיות שלד ושרירים, בעיות גב וצוואר תפוס.
כאן אנחנו במאה השלישית של הכירופרקטיקה.
70,000 כירופרקטורים בעולם, עם רשיון בכל מדינה בארצות הברית, מוכרים ומקובלים כרפואה על ידי שירותי הבריאות והממשלה הפדראלית. אפשר לחשוב שהכירופרקטורים צריכים להיות מרוצים ממעמדם בעוגת הטיפולים הבריאותיים. אבל אנחנו לא. אנחנו לא מכיוון שיותר מדי אנשים, אינם נמצאים בטיפול כירופרקטי סדיר.
יותר מדי חושבים שהולכים לכירופרקט רק אם סובלים מבעיות גב.
 
אין להם מושג שכירופרקטיקה חשובה אם אתם רוצים להפיק את המירב מהחיים.
הם אפילו לא חושבים להביא את ילדיהם לבדיקת השדרה שלהם, במיוחד אם אין להם שום בעיה עם הגב שלהם.
אפילו חלק מהאנשים שנמצאים בטיפול כירופרקטי סדיר, אינם תופשים את הרעיון הגדול של הכירופרקטיקה. הם רק משתמשים בכירופרקטיקה בשביל כאבי הגב שלהם, או חוליים או כאבים אחרים. זה כמו להשתמש בטלוויזיית 72 אינץ' (מסך קולנוע ביתי) רק כמעמד לעציצים.
חלק מבינים את הרעיון הגדול של טיפול סדיר, על מנת להפיק את מירב החיים מהחיים. הם באים באופן סדיר, והם מספרים לאחרים.
הם אלו שעושים את הכירופרקטיקה למקצוע מספק.
אבל עד שכולם יבינו את זה, אלו מאיתנו שיודעים,
כירופרקטורים וחברי מרכז כאחד, פשוט חייבים להמשיך לספר לאחרים.
 
אין להם מושג שכירופרקטיקה
 
מאוד חשובה אם אתם רוצים
להוציא ולהשיג את מירב
הביצועים, ההישגים
והחיים מהחיים!!!
 
 
 
 
                                                                                          דר. רונן מנדי
                                                                      דוקטור של מערכת העצבים
 
                                              www.dr-ronen.com
                                              1800-39-40-40

עידכון אחרון ( Monday, 14 February 2011 )
 
< קודם   הבא >
צור קשר לפרסום באתר 050-354-6746